Velikost textu:   A    A    A

Život v pohybu
Olomoucký SENSEN klub chce sdružovat aktivní seniory, který považují pohyb za samozřejmou součást svého života. „Nepoužívaný orgán zakrňuje“, proto je třeba soustavně své svaly vyrušovat  z neblahého poklidu, i když to někdy stojí přemáhání.
Oslovujeme všechny seniory, kteří mají přece jen více času, aby z něj část věnovali na protažení těla. Scházet se můžeme v Centru pohybu paní Mgr. Lenky Fasnerové.
Jádro SENSEN klubu tvoří především studenti University 3. věku, pohříchu samé ženy. Dejme si za cíl, oslovit i své muže a přitáhnout je do tělocvičny.
-          Další činnosti postupně připojíme, podle zájmu členů klubu. Velmi se nám zalíbil projekt  Druhý život dětské knihy i Národní kronika. Myslíme si, že oba projekty postupně zorganizujeme.
PŘISPĚJTE I VY DO PROJEKTU NÁRODNÍ KRONIKA

Přispějte ZDE

Naši blogeři

Zatím není založený žádný blog. Můžete blogovat zde.
Linky pomoci

112 – TÍSŇOVÉ VOLÁNÍ